MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 11525424
nr 1152 5424
Chiffonjé
1800-tal, mahogny, längd: 108 cm, djup: 46 cm, höjd: 139 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 december 2017
kl 18:23:13
10/12 10:12:03
350 kr
11/12 18:18:13